סיפור משפחתי – ספר משפחה – ספר משפחתי

חשיבות כתיבת סיפור משפחתי 

יצירה ושמה סיפור משפחתי

רובין שארמה, מחבר הספר "הנזיר שמכר את הפרארי שלו", אמר: "החיים הם קצרים מאוד. אני אהיה עפר בעוד 20 או 50 שנה ורק המשפחה שלי תזכור אותי". והוסיף: "המעשה של תיעוד מבטא שליטה ומנהיגות אישית גדולה". כאשר אדם כזה, שעשה מהפכה כל כך משמעותית בחייו והשפיע על מליונים, כותב שרק דרך כתיבת סיפור משפחתי יזכרו אותו הקרובים לו ביותר, זו אמירה שקשה להתעלם ממנה.

אנשים פונים אלינו לכתוב ספר משפחה מסיבות שונות: רבים פשוט לא יודעים מהיכן להתחיל, יש שמתקשים להחליט מה להכניס לספר ומה להשמיט, מה חשוב ומה משני, ולפעמים עולה החשש שזיכרונות מסוימים הינם רגישים מדי מכדי להעלות על הכתב.

בדיוק לשם כך אנחנו כאן, ללכת איתכם יד ביד ולסייע בחשיבה וקבלת ההחלטות המקצועיות הנכונות עד שנברך יחד 'שהחיינו' במסיבת החשיפה המרגשת שתקיימו להשקת ספר משפחה שכולו מעשה ידיכם.

סיפור משפחתי - ספר משפחה - ספר משפחתי

הפיקו גם אתם ספר משפחתי

עם מערכת ההפקה החדשנית של 'סיפור חיי' הפכנו פרויקט מורכב לקל ונוח לביצוע.

אנשים רבים חוששים: "למי בכלל יהיה אכפת מהסיפור שלי", "זה מאמץ גדול", "על מה אכתוב בספר שלי" ולמרבה הצער, הזיכרונות שלהם הולכים לאיבוד עם הזמן, עד שנעשה מאוחר מדי. כתיבת ספר משפחתי תשאיר את נוכחותכם חיה בקרב אהוביכם לדורות.

אנחנו, ב'סיפור חיי', פותרים עבורכם כל מה שהחשבתם כקשיים בדרך להפקת סיפור חיים, ומצעידים אתכם לחודשים של קורת רוח והעצמה אישית ומשפחתית.

אין צורך לתכנן יותר מדי

אין לכם מה להתעמק בשאלה איך לכתוב סיפור אישי על חייכם או לתכנן איך להפיק אותו. לשם כך אנחנו לצידכם, ובצורה רגישה וגמישה, עם הקשבה וזמינות לכל מה שתצטרכו לאורך כל הדרך, נצעד יד ביד בדרך לשיבוץ הספר שיצרתם בספרייה שלכם.

ואל דאגה, גם אם נזכרתם פתאום באירוע מתקופה שכבר דיברתם עליה, אם בא לכם פתאום להוסיף פרק חדש שלא חשבתם לכלול בספר – הכול בסדר. אנחנו לשירותכם יד ביד בדרך היצירתית שבחרתם הרי בסופו של דבר זהו ספר משפחתי שלכם בלבד.

אין שום סיבה להמתין עוד, צלצלו עוד היום 0584-0584-10 ונתחיל לכתוב לכם ספר משפחה מהודר שישמח אתכם ואת הדורות הבאים.

ממש כעת זה הזמן הכי טוב לשמר את זיכרונות ההיסטוריה המשפחתית שלכם.

ההוצאה לאור של 'סיפור חיי' מעסיקה צוות כותבים שנבחרו בקפידה, בעלי הכשרה מקצועית וניסיון רב עם כתיבת סיפור חיים, שיאהבו להכיר אתכם ולעמוד לימינכם ביצירה משמעותית זו.

'סיפור חיי' מבית 'מכון קורות' יסייע לכם לשמר את הזיכרונות המשפחתיים משולבים בתמונות, מסמכים, תעודות, קטעי עיתונות או מכתבים בהפקה של ספר זכרונות או חוברת – לפי המסלול שמותאם לצרכיכם.

כך נעביר את מארז התהילה האישית והמשפחתית על פני ים הזמן אל עבר הדורות הרבים הבאים אחריכם. בגוף ראשון או שלישי, בחיי גיבור הסיפור או לאחר מותו, נארוז את החוכמה, הערכים, החוויות, הזיכרונות והרגשות עם סיפורים חמים והמון תמונות וידע שנעשיר בו את הנכס המשפחתי שלכם, שככל שיעברו הדורות ערכו ילך ויעלה.

בכל נושא תוכלו להרחיב ואנחנו בתור כותב צללים שלכם נסדר את ההיסטוריה המשפחתית, הדורות הקודמים, ילדות, לימודים, תחביבים, הקמת משפחה, קריירה אישית, תובנות, מסקנות, לקחים, חיי קהילה, טיולים ובילויים וחוכמת חיים – כל שתרצו לשמור לדורות.

הכול מכובד, והכול בחותם האישי שלכם שאין עוד כמותו.

אז בואו נצא לדרך המרהיבה הזו – אנחנו כבר מחכים להכיר אתכם!