לאיזו השקעה עלינו לצפות מבחינה כספית?

השקעה היא מילה מדויקת. כי בשונה מהשקעות שעתידן לוט בערפל, "הפיכת אין ליש" כמו הפקת סיפור חיים היא תמיד רווחית, כי היא תישאר כאן לדורות. מלבד זאת, כתיבת הסיפור שלכם דומה לרכישת בקבוק יין ישן או מכונית ענתיקה יקרה, שכל שנה שעוברת מעלה את ערכה.

ומבחינה מספרית, רק רגע: לכל לקוח אנו בונים את החליפה המתאימה לו.

היו לנו הפקות שמשפחה השקיעה בהן קרוב ל-100 אלף ₪, והיו הפקות שעלו כ-5,000 ₪.

אבל האמת היא שרוב המשפחות בחרו רמת הפקה שכוללת תוספות רבות, וידאו של הראיונות שמשמר את הסיפור חי, ואלו מסתכמות בהשקעה של כ-29,000 ₪.

כאן חשוב לנו להדגיש: איננו גובים את כל הסכום מראש, אנחנו מקבלים מקדמה להתניע את התהליך, ואתם מחלקים את היתרה לתשלומים. חשוב מאוד מבחינתנו לומר זאת, מפני שיש בשוק מפיקים שגובים את כל הסכום מראש ללא אפשרות ביטול ללא מעורבות משפטנים, כאשר הסכום שמשולם גבוה בעשרות אחוזים מאשר זה שאנו גובים.

מדוע, אם התוצאות שלנו שוות באיכותן ואף יותר משל המתחרים שלנו, איננו לוקחים סכום גבוה כשלהם? בעיקר מפני שמה שעמד מול עיניי, כמנכ"ל העסק, הוא הרצון להביא לידי כך שלא תישאר משפחה ללא תיעוד סיפור חייה. אני יודע שזה חזון בלתי אפשרי להשגה, אך הוא זה שמבסס את היחס שלנו לציפיותינו מלקוחותינו בנושא הכספי.

דבר נוסף הוא סוג הניהול. הניהול שלנו הוא קפדני ו'רזה', לא בזבזני, למרות שאנחנו יושבים בקומה 26 במגדל במתחם הבורסה וצופים ממנו על הים.