מה הניסיון שלכם? אילו ספרים הפקתם?

השירותים שלנו כוללים הפקת סיפורי חיים בעיקר, אך לא רק.

אנו מפיקים סיפורי חיים מזיכרונות שלכם, או מכתב יד שכבר כתבתם ואתם מבקשים מאיתנו לבצע לו עריכת עומק [כלומר, "לעשות סדר בבלגן", לשים כל פסקה במקומה], ללטש את הטקסט, לבצע חלוקה לפרקים אם נדרש, להוסיף עריכה לשונית, גרפיקה והדפסה.

מלבד זאת, הפקנו ספרים רבים שאינם סיפורי חיים וביניהם ספרי ילדים, ספרי השראה מקצועית, הפקת יומן מכתב יד, כתבנו מחדש עבודת דוקטורט לצורך פרסומה לציבור הרחב וביצענו עריכה וניקוד למשחקים חינוכיים למערכת החינוך.

אנו מבצעים עבודות הגהה למאמרים ולבטאונים וכמובן לספרים.

מלבד זאת, יש לנו מחלקה מקצועית ביותר להפקת ספרות תורנית שמעניקה גם כן שירות ראיונות, במקרה שלא תרצו להעלות את דבריכם על הכתב בעצמכם מסיבות אלו או אחרות, מחלקת עריכה ומחלקת חקר תורני להשלמת היריעה.

תיעדנו את סיפורם של שני שופטי בית המשפט העליון, שני אלופים בצה"ל, זוכה פרס נובל, וברשימת לקוחותינו פסיפס ישראלי נפלא של נשיא אוניברסיטה, בכירים בשוק ההון ובעולם הכלכלה, ניצולי שואה, רבנים, לוחמי המחתרות, אנשי ההתיישבות העובדת ואזרחים ואזרחיות מן השורה. זאת מלבד ביצוע פרויקטים ממשלתיים במסגרת 'תיעוד בני דור תש"ח' ו'לוחמי מלחמת ששת הימים', ביוזמת משרד ראש הממשלה, ההסתדרות הציונית וארכיון שפילברג באוניברסיטה העברית, במסגרתם ביצענו מאות ראיונות בכל רחבי הארץ.

עסק שהצליח לזכות בשני מכרזים ממשלתיים הוא עסק עם הכרה לאומית במקצועיותו וזה בדיוק המקום שאתם רוצים שינהל את ההפקה שלכם.